Szukaj

Zagraniczne praktyki w Niemczech rozpoczęte…..  

Od 25 czerwca br. 40 naszych uczniów przebywa na praktykach w ramach projektu „Zagraniczne praktyki – krokiem do kariery” realizowanego przez naszą szkołę przy wsparciu programu ERASMUS+.

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 

W piątek 23 czerwca w Zespole Szkół RCKU im. Ziemi Kujawskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.  Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie, rodzice  zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Czytaj więcej...

Piknik dla młodzieży Polskiego Czerwonego Krzyża  

            13 czerwca uczniowie, członkowie szkolnych kół PCK, wzięli udział w zorganizowanym przez oddział rejonowy pikniku, na którym przypomniano przede wszystkim zasady postępowania w przypadku konieczności wykonania resuscytacji krążeniowo – oddechowej. 

Czytaj więcej...


III Edycja Konkursu Barmańskiego –„Soft drink na lato”.     

 Konkurs pod hasłem „Soft drink na lato” był jedną z  form podsumowania innowacji pedagogicznej  „Barmaństwo – przygoda ze zdrowym koktajlem”, która corocznie jest wdrażana w  I klasie technikum żywienia.

Czytaj więcej...

Skorzęcin - przedsmak wakacji !!!   

Dumą mieszkańców gminy Witkowo jest  znany i popularny w całym kraju Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie. To jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce, a zarazem wspaniałe miejsce do spędzania wakacji.

Czytaj więcej...

Uczniowie z Przemystki w TVP Bydgoszcz   

„ Nowe technologie w rolnictwie – rozwój gospodarstw i kształcenia” – taki temat był przedmiotem dyskusji w której w dniu 8.06.2017 r. wzieli udział uczniowie z klasy III Technikum Rolniczego

Czytaj więcej...

Liczba gości

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy