Szukaj

Od 4 maja uczniowie ZSRCKU w Przemystce zmagać się będą z egzaminem dojrzałości. Przed naszą młodzieżą prawdziwy maraton egzaminacyjny. Zgodnie z maturalnym kalendarzem obowiązkowo jako pierwszy uczniowie będą zdawać pisemny egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym, w następnych dniach z matematyki oraz z języków obcych. Uczniowie zmierzą się również z egzaminem z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Matury odbywać się będą według wytycznych Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w ścisłym reżimie sanitarnym.

Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia. Ciężko pracowaliście i zasłużyliście na odpoczynek. Pamiętajcie, że to już ostatni etap długiej dla Was drogi. Niech uzyskane wyniki egzaminu maturalnego będą jak najlepsze i otworzą Wam wrota do przyszłej kariery oraz dorosłego życia. 

               
3 MAJ 
Jeden dzień  - dwie wielkie rocznice

Czytaj więcej...

Konsultacje Strategii RP na rzecz MŁODEGO POKOLENIA dla WOJEWÓRDZTWA Kujawsko-pomorskiego 27 kwietnia, organizowane przez Radę Dialogu z młodym pokoleniem, Piotra Mazurka - prełnomocnika rządu do spraw polityki młodzieżowej

Zapisz się na konsultacje strategii dla młodzieży
w woj. kujawsko-pomorskim!
Już 27 kwietnia odbędzie się...

Czytaj więcej...

Podkategorie

Liczba gości

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Przydatne linki

Nasi partnerzy